KADETSKO POSAMEZNO IN EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO

1. Kolo posametno in ekipno državno prvenstvo za kadete in kadetinje 2021

V začetku letošnjega leta smo uspeli v klub privabiti 11 deklet. Po dobrem začetku treninga nam jo je zagodel virus in karantene, Tako lahko rečemo, da naše punce resno trenirajo dva meseca in to tekmovanje je nagrada za ves trud, ki ga punce vlagajo v svoj napredek. REZULTAT NI POMEMBEN.

Rezultati deklet: Karin Pribac Kukovec 487 ( osebni rekord ), Iva Pantić 469 ( osebni rekord ), Lana Vrčon 4457 ( osebni rekord ), Tina Kranjec 437, Lara Kukolj 421 ( osebni rekord )

Treys Dencheva 412, Larisa Bertok 411, Varvara Kuzmina 403, Taja Šolaja 386, Neža Čandek 364, Sofia Meulenberg Plazar 358.

Fantje; Aljaž Žigon 559 trenutno vodi, Blaž Kukovec 507

Ostale pretekle novice

bowling clipart bowling tournamentPridružite se nam!

Če bi se želel/a pridružiti skupini najboljših in postati profesionalen športnik/ca ali če te zanima naša rekreativna skupina, nam piši, z veseljem se bomo odzvali!

(prijavnica v PDF)

logo adriaC

Klub se uvršča med najuspešnejše
klube na Primorskem, ima lepe